Hakkımızda

Yurtbulucu.com internet sitesi 2016 yılında yeni arayüz çalışmalarıyla tekrar yayın hayatna başladı. 2010'dan beri Türkiye’de yurt içi ve yurt dışı kaynaklı bursları öğrencilerle buluşturan burshaberleri.com ekibi tarafından öğrencilerin yurtlar konusunda da ciddi bir arayış içinde olduğunu belirledi. Yurtbulucu.com ekibinin aynı motivasyonla ve daha fazla çalışarak yurt konusunda da öğrencilere rehberlik etmeyi amaç edindiğini duyurmak isteriz.

Yaklaşık 4.200 öğrenci yurdu ile yurt sahiplerini ve yurda ihtiyacı olan öğrencileri bir araya getirmek istedik. Sizler de bu yolculuğumuzda bizimle olduğunuz ve bu sosyal girişim projemize destek olduğunuz için canı gönülden teşekkür ederiz.

Vizyonumuz

Yurt haber ve duyurularını sürekli olarak takip eden ve yurt bulma konusunda ihtiyacını gidermek isteyen öğrencilerle yurdunun en iyi şekilde tanıtımını yapmak isteyen yurt sahiplerini tek bir platformda buluşturan Türkiye’nin öncü internet platformu olmak.

Misyonumuz

yurtbulucu.com öğrencilerin yurt haber ve duyurulardan haberdar olmalarını amaçlayan bir internet platformudur.

ARAMIZA KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

 • Yurt Kaydet

  Eğer yurt sahibiyseniz sitemize hızlı bir şekilde üye olarak yurdunuzun tüm bilgilerini kaydedebilirsiniz.

 • Yurt Ara Bul

  Hem arama bölümünden hem de harita üzerinden bulunduğunuz bölgedeki yurtlara anında erişebilir detaylı bilgi edinebilirsiniz.
  Yurt Haritası İçin Tıklayın!

 • Kız & Erkek Yurtları

  Sistemde kayıtlı tüm kız ve erkek yurtlarını ayrı ayrı filtreleyerek size uygun yurdu rahatlıkla bulabilirsiniz.

 • Özel Üyemiz Ol

  Sitemize özel üye olarak diğer yurtlardan bir adım daha önde olabilir, hatta ön kayıt bile alabilirsiniz.
  Özel Üye Detayları