SIKÇA SORULAN SORULAR

Yurt Sahipleri

Öğrenciler veya 3. şahıslar sizin adınıza bir yurt kaydı oluşturmuş olabilir. Böyle durumlarda siteye üye olup bir yurt için düzenleme talebinde bulunabilirsiniz. Düzenleme talebi onaylanan yurtlar sizin sayfanızda düzenlemeye açık bir şekilde görüntülenecektir.
Profilinize giriş yaparak eklediğiniz yurtların listesini görüntüleyebilirsiniz. Aynı sayfa altında girdiğiniz yurt bilgilerini güncelleyebilirsiniz.
Onaylanmış yurt yurt sahipleri tarafıdan eklenen ve ücretli olarak eklenmiş yurtlardır.

Tüm site üyeleri

Tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Üye Ol” bağlantısına tıklayıp gerekli bilgileri doldurarak ücretsiz üye olabilirsiniz.
Üye girişi yapıldıktan sonra tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesinde bulunan “Hesabım” bağlantısından “Üyelik Bilgilerim” linkine tıklayarak kişisel bilgilerinizi görüntüleyebilir, değişiklik yapabilir ve “Bilgilerimi güncelle” değişiklik yapabilirsiniz.
Tüm sayfalarımızda ekranın sağ üst köşesinde bulunan "Giriş" bağlantısına tıkladıktan sonra Üye Girişi sayfamızda bulunan "Şifremi Unuttum" bağlantısına tıkladıktan sonra sitemize üye olurken kullandığınız e-posta adresinizi ve alt bölümünde göreceğiniz kontrol kodunu ilgili kutucuğa girerek “Gönder” butonuna tıklayınız. Yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir. E-posta adresinize herhangi bir ileti ulaşmaması durumunda Önemsiz posta/Junk mail/Bluk mail kutularınıda lütfen kontrol ediniz.